data-mobile="true" data-tablet-width="1040" data-mobile-width="600" data-zoom-size="0">

  • Digital PlanetDigital Planet 10 yılı aşkın bir süredir sunduğu Müşteri İletişimi Yönetimi Sistemleriyle, Ekstre ve her çeşit kurum dokümanının pazarlama dokümanına dönüştürülmesi, saklanması ve sunulması uygulamalarını kapsayan ürün yelpazesiyle ülkemizin önde gelen banka, finans, telekom, utility firmalarına hizmet vermektedir.
  • FIT SolutionsKurulduğu 1999 yılından beri dünya trendlerini takip ederek Türkiye'de e-Dönüşüm® öncülüğünü üstlenen FIT Solutions, inovatif teknoloji çözümleri ve her geçen gün büyüyen AR-GE ekibiyle dijital dünyanın en yenilikçi yazılım firmalarındandır.
  • IdeaSoftTürkiye'nin Lider E-Ticaret Alt Yapı Sağlayıcısı İdeaSoft'la Akıllı E-Ticaret'te iş birliği
  • WorkGroupÇamlıca Barkod gıda sektörü başta olmak üzere kozmetik, tekstil, kırtasiye, nalburiye vb. mağazalar, üreticiler, perakende ve toptancılar için yazılım ve donanım ürünleriyle sektörde yerini almıştır. Firmamız Barkod Otomasyon Sistemlerinin satışının yanı sıra kurulum ve teknik desteğini de sağlamaktadır. Yazılım tecrübesini mobil ortama taşımış firmamız özellikle el terminali (PDA) üzerinde çalışan lojistik ve saha satış otomasyonu alanında birçok başarılı projeye imza atmıştır. Özellikle mobil alanda offline ve online haberleşerek bilgiye güncel ulaşması, cihaz bağımsızlığı, güçlü ve hızlı veritabanı yapısı gibi yenilikleri ile ülkemize her zaman ilkleri sunmuştur.
  • GenResmanGeneral Software, Genresman Markasıyla, 2001 yılından bu güne değin, sadece Konuk Ağırlama Sektöründe hizmet vermektedir. Genresman, Sektörün öncü kuruluşlarının değerli ve tecrübeli yetkililerinin katkılarıyla geliştirdiği, zengin içerikli ve gelişmiş Yazılımını, Yiyecek/İçecek Sektörünün hizmetine sunmuştur. Bu çok geniş sektör içerisindeki ana hedef kitlesi, Restoran, Cafe, Pastane, Baklavacılar, Dönerciler, Steak House, Sosyal Tesisler, Büfeler, Okul-Hastane-Dershane.. vs., Kantin ve Büfeleri, Oyun Salonları, Saunalar, Dinlenme Tesisleri.